Türkiye | dizifilmizleyelim.net
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Tüm Dizi ve Filmlerde Arayın
Search in pages

Yapım: Türkiye

Benim İçin Yap

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 1

Survivor 2020 sonrası sosyal medyanın en gözde çiftlerinden biri haline gelen Berkan Karabulut ve Lale Onuk’un birbirinden tamamen farklı karakterleri ile tanışmaya hazır mısınız? Bu programda hem çifti yakından tanıyacak, hem de her bölümde farklı bir outdoor maceraya şahit olacaksınız. Benim İçin Yap, yeni bölümleriyle her Cuma EXXEN’de.

Vahşi Şeyler

4.3 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Bir suça ortak oldular ve küllenen aşkları yeniden alevlendi. Peki şimdi ne yapacaklar? “Vahşi Şeyler” evliliğin anatomisini sorgularken hem aksiyon hem de komedi bir an olsun eksik olmuyor.

O Adam Oldun Mu?

5.2 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Muhteşem ikili Ali Biçim ve Mesutcan Tomay, yeni “Youtuber”lar arıyorlar! İkilinin çeşitli görevler vereceği “Youtuber” adayları, bu zorlu aşamaları geçebilecekler mi?

Astrolojik Şifreler

2.5 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Astrolojiye dair tüm merak ettikleriniz Hande Kazanova ve Dinçer Güner’in birlikte hazırlayıp sundukları Astrolojik Şifreler’de. Haftalık burç analizleri, yıldızların Türkiye ve dünya üzerine etkileri ve daha fazlası.

Kirli Çamaşırlar

2.2 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 4

Youtube’un fenomen ismi Orkun Işıtmak’tan sıra dışı bir şov! Burada sözler önemini kaybediyor, mimikler ve vücut dili ünlüleri eleveriyor… Orkun Işıtmak, ünlü konukları hakkındaki gerçekleri bir bir ortaya çıkarıyor.

Tosuncuk

6.2 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

“Çiftlikbank” Türkiye’nin en büyük dolandırıcılık skandallarından biri olarak tarihe geçti. Bu skandalın arkasındaki isim olan “Tosuncuk” lakaplı Mehmet Aydın’ın hikayesini ve büyük vurgunun yarattığı etkiyi 140journos’un gözünden izleyin.

Kral Şakir Mikrop Avcıları

7.3 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Eski çağlara ait bir mikrop tekrar gün yüzüne çıkar ve şehirdeki herkese bulaşır. Şakir, Remzi, Canan ve Fil Necati dünyayı etkileyen bu salgını durdurmak için harekete geçerler. Kahramanlarımız, “Dev Canavar Mikrop”u yenip, salgından etkilenmiş halkı eski hallerine getirmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Ayla Belgeseli: Vuslat

4.6 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Bu belgesel, Türkiye’nin en çok izlenen filmlerinden biri olan Ayla’nın gerçek hikayesini, Kim Eunja ile manevi babası Süleyman Dilbirliği’nin 2017’deki buluşmalarını gözler önüne seriyor.

Survivor Cemal Can Party

9 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Ohash

5.7 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Henüz 17 yaşında olmasına rağmen rap müzik dünyasında adını duyuran “OHASH” bugünlere nasıl geldi? Babasıyla İran’dan Türkiye’ye uzanan yolculuğu ve burada kurdukları hayat onu nasıl etkiledi? Bu bölümde bu soruların ve daha fazlasının cevaplarını bulacaksınız.

Filtrele