FİLM İZLE - Ücretsiz Yabancı Film İzle, HD Yabancı Filmler Seyret
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Tüm Dizi ve Filmlerde Arayın
Search in pages

Film

Tosuncuk

6.2 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

“Çiftlikbank” Türkiye’nin en büyük dolandırıcılık skandallarından biri olarak tarihe geçti. Bu skandalın arkasındaki isim olan “Tosuncuk” lakaplı Mehmet Aydın’ın hikayesini ve büyük vurgunun yarattığı etkiyi 140journos’un gözünden izleyin.

Kral Şakir Mikrop Avcıları

7.3 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Eski çağlara ait bir mikrop tekrar gün yüzüne çıkar ve şehirdeki herkese bulaşır. Şakir, Remzi, Canan ve Fil Necati dünyayı etkileyen bu salgını durdurmak için harekete geçerler. Kahramanlarımız, “Dev Canavar Mikrop”u yenip, salgından etkilenmiş halkı eski hallerine getirmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Ayla Belgeseli: Vuslat

4.6 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Bu belgesel, Türkiye’nin en çok izlenen filmlerinden biri olan Ayla’nın gerçek hikayesini, Kim Eunja ile manevi babası Süleyman Dilbirliği’nin 2017’deki buluşmalarını gözler önüne seriyor.

Survivor Cemal Can Party

9 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Ohash

5.7 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Henüz 17 yaşında olmasına rağmen rap müzik dünyasında adını duyuran “OHASH” bugünlere nasıl geldi? Babasıyla İran’dan Türkiye’ye uzanan yolculuğu ve burada kurdukları hayat onu nasıl etkiledi? Bu bölümde bu soruların ve daha fazlasının cevaplarını bulacaksınız.

Ata Demirer Gazinosu

10 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Oyuncu ve müzisyen, ünlü isim Ata Demirer tarafından tasarlanan bir müzikal ve stand-up gösterisi karmaşımıdır. Usta oyuncu hem izleyenleri güldürüp hem de güzel sesi ile şarkılar söylemektedir. Bunların yanı sıra Bülent Ersoy, Zeki Müren gibi isimlerin de sesleri ile müzikler seslendirmektedir. iyi seyirler dileriz.

Patron Mutlu Son İstiyor

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Dizi ve film yapımcısı bir çalışanından romantik bir hikaye yazmasını ister. Patronun şartı ise bu hikayenin mutlu son ile bitmesidir. Yazar, hikayeyi oluşturmak için Nevşehir’de bulunan Kapadokya’ya gelir. Uzunca süre bir şey yazamaz ve kendini yazmaya karar verir. Başına gelen olayları kaleme alarak hikayesini oluşturur. Bu romantik komedi filminde sizlere iyi seyirler dileriz.

Düğün Dernek 2: Sünnet

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Düğün dernek 1 filminde İsmail oğlunu süregelen olaylar sonucunda evlendirmiştir. Şimdi aynı düğün hazırlıkları İsmail’in torunu için başlar. Akıl hastanesindeki tüpçü Fikret, parayı bulan öğretmen Saffet ekibe yeniden dahil olur ve düğün organize edilmeye başlanır. İsmail’in torununun anne tarafında sünnet iyi olarak görülmez ve bu işlere onayları yoktur. Yeni maceralarla dolu komedi filminde iyi seyirler dileriz.

Düğün Dernek

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in paylaştığı Düğün Dernek filminin hikayesi Sivas’ta bir köyde geçmektedir. Bayram günü sürpriz yaparak gelen İsmail’in oğlu ile başlayan macerada amaç düğün’ün İsmail ve arkadaşları tarafından yapılmasıdır. Düğünün organize aşamasından itibaren süregelen komik olaylar ekrana yansıtılmaktadır. iyi seyirler dileriz.

Recep İvedik 6

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Recep İvedik evinde televizyon izlerken, kapıya gelen postacının teslim ettiği davetiyeyi görünce çok heyecanlanır. Konya’da kuru fasulye festivaline davet edilen Recep, vakit kaybetmeden en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alıp yola çıkmak ister. Ancak henüz gezi başlamadan talihsizlikler başlar ve seyahat acentesinin hatası sonucu Recep ve Nurullah kendilerini Konya yerine Kenya’da bulurlar. Kenya’ya vardıktan sonra tek amaçları Türkiye’ye geri dönmek olan iki kafadar için artık heyecan dolu bir macera başlamıştır. Afrika’nın uçsuz bucaksız vahşi bozkırlarında Recep ve Nurullah, ne olduğunu anlayamadan iki düşman yerli kabilenin arasında kalırlar.