Yabancı Dizi Arşivi | Tüm Yabancı Diziler Listesi - dizifilmizleyelim.net
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Tüm Dizi ve Filmlerde Arayın
Search in pages

Benim İçin Yap

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 1

Survivor 2020 sonrası sosyal medyanın en gözde çiftlerinden biri haline gelen Berkan Karabulut ve Lale Onuk’un birbirinden tamamen farklı karakterleri ile tanışmaya hazır mısınız? Bu programda hem çifti yakından tanıyacak, hem de her bölümde farklı bir outdoor maceraya şahit olacaksınız. Benim İçin Yap, yeni bölümleriyle her Cuma EXXEN’de.

Vahşi Şeyler

4.3 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Bir suça ortak oldular ve küllenen aşkları yeniden alevlendi. Peki şimdi ne yapacaklar? “Vahşi Şeyler” evliliğin anatomisini sorgularken hem aksiyon hem de komedi bir an olsun eksik olmuyor.

O Adam Oldun Mu?

5.2 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Muhteşem ikili Ali Biçim ve Mesutcan Tomay, yeni “Youtuber”lar arıyorlar! İkilinin çeşitli görevler vereceği “Youtuber” adayları, bu zorlu aşamaları geçebilecekler mi?

Astrolojik Şifreler

2.5 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Astrolojiye dair tüm merak ettikleriniz Hande Kazanova ve Dinçer Güner’in birlikte hazırlayıp sundukları Astrolojik Şifreler’de. Haftalık burç analizleri, yıldızların Türkiye ve dünya üzerine etkileri ve daha fazlası.

Kirli Çamaşırlar

2.2 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 4

Youtube’un fenomen ismi Orkun Işıtmak’tan sıra dışı bir şov! Burada sözler önemini kaybediyor, mimikler ve vücut dili ünlüleri eleveriyor… Orkun Işıtmak, ünlü konukları hakkındaki gerçekleri bir bir ortaya çıkarıyor.

Bir Yeraltı Sit-com’u

3.2 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 0

İstanbul’un Güngören semtinde dar gelirli ailesiyle yaşayan ve günün birinde komedyen olmak isteyen Hasan Can Kaya’nın hayalleriyle, hayatın gerçekleri birbirine karışıyor.

Ayak Tenis

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 4

Efsane futbolcular “AyakTenis” maçları için sahaya çıkıyor. Kıran kırana geçecek mücadelelerin ardından şampiyon kim olacak?

No Limit

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 3

Rafting, windsurf, paten, snowboard… Her bölümde alanında uzman bir sporcu sizi extreme sporların adrenalin dolu doğasıyla buluşturuyor.

Buraların Yabancısıyız

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 6

Doğdukları ülkelerden kopan ve çok iyi Türkçe bilen 4 yabancının Türkiye’yi karavanlarıyla şehir şehir gezmesine hazır mısınız? Chaby, Joel, Louis ve Michele kendi kültürlerini gittikleri yerlerdeki insanlara anlatırken bakalım neler öğrenecekler?

Tasarım Evler

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 3

“Ağır Mimar” adlı Youtube kanalıyla tanınan Ömer Şanlı ile birbirinden farklı özellikleri bulunan, sıradışı, tasarım evleri gezmeye ve mimarları ile tanışmaya ne dersiniz?

Filtrele